Wegner stolar

Wegner stolar
Wegner stolar
Wegner stolar
Wegner stolar
Wegner stolar
Wegner stolar
Wegner stolar
Wegner stolar
Wegner stolar
Wegner stolar
Wegner stolar
Wegner stolar

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HANS J WEGNER, stolar, 4 st., 1960-tal, ben i ek, ryggbricka i teak, "Sawbench chair" modell CH29, sitthöjd 45 cm

Slitage

368259

2016-03-13