Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HANS J WEGNER, stolar, 4 st., 1960-tal, ben i ek, ryggbricka i teak, "Sawbench chair" modell CH29, sitthöjd 45 cm
Slitage
368259
2016-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här