Salvador Dali etsning

Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): ur Japanese Fairy Tales, 1974, signerad Dali 131/175, torrnål med tryckt kolorering, 48,5x38,5 cm

Gulnad

368270

2016-03-13