Kista allmoge

Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KISTA, allmoge, daterad 1832, dekorationsmålad, höjd ca 63, längd 143 cm

Låset löst, bruks- och åldersrelaterat slitage

368288

2016-03-13