Distler

Distler
Distler
Distler
Distler
Distler
Distler
Distler
Distler

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DISTLER PORSCHE ELECTROMATIC 7500, 1950-tal, cabriolet, lackerad plåt i grått och rött, ställbar styrning, växel med fram och back, batteridriven, längd 25 cm

Saknar startnyckel, nummerplåt fram samt ett bakljus, rostskador vid batterilucka, lackskador

368317

2016-03-13