Distler
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DISTLER PORSCHE ELECTROMATIC 7500, 1950-tal, cabriolet, lackerad plåt i grått och rött, ställbar styrning, växel med fram och back, batteridriven, längd 25 cm
Saknar startnyckel, nummerplåt fram samt ett bakljus, rostskador vid batterilucka, lackskador
368317
2016-03-13