Carl Larsson litografi ABC

Carl Larsson litografi ABC
Carl Larsson litografi ABC

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): Flickan som väver röda gullband, färglitografi, 1907, signerad med initialer i trycket, 41,8 x 29,5 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 116

Gulnad

368319

2016-03-13