Serveringsvagn Grete Jalk
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GRETE JALK, Danmark, serveringsvagn, etikettmärkt Asbjörn Möbler samt stämpelmärkt PJ (P. Jeppesen), 1960-tal, med utfällbar skiva, höjd 64, 45x70, uttfällbart läge 90x70 cm
Glasskiva undertill ej i original, slitage, torkade hjul
368320
2016-03-13