Serveringsvagn Grete Jalk

Serveringsvagn Grete Jalk
Serveringsvagn Grete Jalk
Serveringsvagn Grete Jalk
Serveringsvagn Grete Jalk
Serveringsvagn Grete Jalk
Serveringsvagn Grete Jalk
Serveringsvagn Grete Jalk
Serveringsvagn Grete Jalk
Serveringsvagn Grete Jalk
Serveringsvagn Grete Jalk
Serveringsvagn Grete Jalk
Serveringsvagn Grete Jalk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GRETE JALK, Danmark, serveringsvagn, etikettmärkt Asbjörn Möbler samt stämpelmärkt PJ (P. Jeppesen), 1960-tal, med utfällbar skiva, höjd 64, 45x70, uttfällbart läge 90x70 cm

Glasskiva undertill ej i original, slitage, torkade hjul

368320

2016-03-13