Fåtölj
2016-03-13
368372
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
FÅTÖLJ, Slagelse möbelverk, Danmark, 1960-tal, skotskrutig klädsel, karmen märkt Slagelse möbelverk
Slitage