Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FÅTÖLJ, Slagelse möbelverk, Danmark, 1960-tal, skotskrutig klädsel, karmen märkt Slagelse möbelverk

Slitage

368372

2016-03-13