Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALL, 1940-/50-tal, klädd sits med Josef Frank-textil, ben i massiv mahogny med mässingsavslutningar, höjd 49, 36 x 56 cm
Bruksslitage
368378
2016-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här