Luftpistol 1920-30-tal

Luftpistol 1920-30-tal
Luftpistol 1920-30-tal
Luftpistol 1920-30-tal
Luftpistol 1920-30-tal
Luftpistol 1920-30-tal
Luftpistol 1920-30-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUFTPISTOL, "Diana", Tyskland, 1900-talets första hälft, nickel, skott medföljer

Smärre slitage

368406

2016-03-13