Kaffeskedar silver

Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFESKEDAR, 12 st, silver, med dekor i emalj, förgyllda, C.G. Hallberg, Stockholm 1910, längd 10 cm

Emaljskador

368410

2016-03-13