Bordsskiva Törneman

Bordsskiva Törneman
Bordsskiva Törneman
Bordsskiva Törneman
Bordsskiva Törneman
Bordsskiva Törneman
Bordsskiva Törneman

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSSKIVA, 1960-tal, signerad och daterad P Törneman/63, emalj, abstrakt mönster i rött och orange mot svart fond, kant i ek, ca 86x86 cm

368438

2016-03-13