Champagnekylare nysilver Frankrike 1930-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, Frankrike 1930-tal, fasetterad, på livet graverat champagnefirman: "Vouvray André Lainé", två handtag av metall med dekor av druvklasar, höjd 20 cm, mynningens diameter 19,5 cm
Obet. nagg vid mynningen
368450
2016-03-13