Skåp tapetserad med Flora

Skåp tapetserad med Flora
Skåp tapetserad med Flora
Skåp tapetserad med Flora
Skåp tapetserad med Flora
Skåp tapetserad med Flora
Skåp tapetserad med Flora
Skåp tapetserad med Flora
Skåp tapetserad med Flora
Skåp tapetserad med Flora
Skåp tapetserad med Flora
Skåp tapetserad med Flora
Skåp tapetserad med Flora

Klubbat för:

76 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, tapetserad dekor av "Flora", nyckelskyltar i mässing, höjd ca 117, 163x47 cm
Planscher ur Lindman, Nordens Flora

Slitage

368451

2016-03-13