Pelle Swedlund oljemålning

Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

PELLE SWEDLUND (1865-1947): Le soleil de Rome couché (Campagna Romana), signerad PS, olja på duk, 103,5 x 98,5 cm

368467

2016-03-11