Stig EH Rousk oljemålning

Stig EH Rousk oljemålning
Stig EH Rousk oljemålning
Stig EH Rousk oljemålning
Stig EH Rousk oljemålning
Stig EH Rousk oljemålning
Stig EH Rousk oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG EH ROUSK (född 1934): "Davidsstad", signerad Stig EH Rousk 1991, olja på pannå, 33 x 41 cm

368476

2016-03-15