Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CLAESSON KOIVISTO RUNE, matbord, "Arc", formgivet för Asplund som prototyp, vitpigmenterad ek, etikettmärkt, höjd 72, 200 x 90 cm
Skador i sargens underkant, ytligt slitage
368499
2016-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här