Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BALJFÅTÖLJ, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, delvis träskuren dekor, betsad bok, mässingsdetaljer, gul klädsel, sitthöjd 47 cm
Ytskador
368508
2016-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här