Baljfåtölj sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BALJFÅTÖLJ, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, delvis träskuren dekor, betsad bok, mässingsdetaljer, gul klädsel, sitthöjd 47 cm

Ytskador

368508

2016-03-13