Carl Brandt

Carl Brandt
Carl Brandt
Carl Brandt
Carl Brandt
Carl Brandt
Carl Brandt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad och daterad C Brandt 1914, olja på duk, ca 54x64 cm

368525

2016-03-13