Gustafberg servisdelar Victor
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUSTAFSBERG, servis, ca 70 dlr, modell Victor, tidigt 1900-tal, bestående av: mattallrikar, förrättstallrikar, djupa tallrikar, assietter, uppläggningsfat, terrin, kanna och såssnipa
Krackeleringar, missfärgningar, sprickor och nagg förekommer
368526
2016-03-14