Gustafberg servisdelar Victor

Gustafberg servisdelar Victor
Gustafberg servisdelar Victor
Gustafberg servisdelar Victor
Gustafberg servisdelar Victor
Gustafberg servisdelar Victor
Gustafberg servisdelar Victor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAFSBERG, servis, ca 70 dlr, modell Victor, tidigt 1900-tal, bestående av: mattallrikar, förrättstallrikar, djupa tallrikar, assietter, uppläggningsfat, terrin, kanna och såssnipa

Krackeleringar, missfärgningar, sprickor och nagg förekommer

368526

2016-03-14