S Engström

S Engström
S Engström
S Engström
S Engström

Klubbat för:

2 600 SEK

1 000 SEK

S ENGSTRÖM (1900-tal), Damer med paraply, signerad, olja på pannå, 45x54 cm

368527

2016-03-13