Salvador Dali skulptur

Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Skulptur, "Perseus - Hommage to Benevenuto Cellini", gjutarstämpel Scan, brons, signerad och numrerad 64/300, höjd 19 cm, med sockel 24 cm, äkthetsintyg och låda medföljer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

368528

2016-03-17