Salvador Dali skulptur
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Skulptur, "Perseus - Hommage to Benevenuto Cellini", gjutarstämpel Scan, brons, signerad och numrerad 64/300, höjd 19 cm, med sockel 24 cm, äkthetsintyg och låda medföljer
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
368528
2016-03-17