Gustafsberg piedestal

Gustafsberg piedestal
Gustafsberg piedestal
Gustafsberg piedestal
Gustafsberg piedestal
Gustafsberg piedestal
Gustafsberg piedestal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAFSBERG, piedestal, tidigt 1900-tal, grönglaserad majolika, höjd 39 cm

Smärre fläckar/märken/krackeleringar

368536

2016-03-14