Ola Billgren litografi

Ola Billgren litografi
Ola Billgren litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLA BILLGREN (1940-2001): Interiörbild med stående man, samsignerad och daterad Ola Billgren Louis Womack-71, 6/90, litografi, ca 39x57 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

368556

2016-03-16