Böcker 1700-1800tal
Valmis
2016-03-13
368560
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BÖCKER, blandat, mest 1700-1800-tal, bl.a. Mellin, Sverige framstäldt i teckningar, 1840, Hagdahl, 1879, Biblia 1747
Skador och defekter, fläckar