Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARL MÅRTENS (född 1956), Lunnefågel sigillstämplad, signerad 149/150 Etat 2, färglitografi, bladstorlek 51x32 cm
Ej Lärkfalk
368567
2016-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här