Karl Mårtens färglitografi

Karl Mårtens färglitografi
Karl Mårtens färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), Kaja, sigillstämplad, signerad, 190/17(?)5, enligt uppgift upplaga 195, färglitografi på akvarellpapper bladstorlek 32x36 cm

368569

2016-03-15