Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
KARL MÅRTENS (född 1956), Kaja, sigillstämplad, signerad, 190/17(?)5, enligt uppgift upplaga 195, färglitografi på akvarellpapper bladstorlek 32x36 cm
368569
2016-03-15