Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
ROJ FRIBERG (född 1934): "Ägget", monogramsignerad och daterad R f -80, numrerad 125/165, 56x83 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
368573
2016-03-16