Roj Friberg litografier

Roj Friberg litografier
Roj Friberg litografier

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

ROJ FRIBERG (född 1934): "Ägget", monogramsignerad och daterad R f -80, numrerad 125/165, 56x83 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

368573

2016-03-16