Golvlampa 1920-tal

Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, 1920-tal, skuren björk, textilskärm, höjd 160 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

368584

2016-03-14