Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLVLAMPA, 1920-tal, skuren björk, textilskärm, höjd 160 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad
368584
2016-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här