Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1800-talets slut med veckodagarna, Tyskland, fanérad med bl.a. valnöt, svärtade lister, höjd ca 105 cm

Slitage, lösa lister medföljer, skador

368589

2016-03-14