Krister Ekman oljemålning

Krister Ekman oljemålning
Krister Ekman oljemålning
Krister Ekman oljemålning
Krister Ekman oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRISTER EKMAN (född 1940): Stilleben, signerad K Ekman, olja på pannå, ca 38x48 cm

368593

2016-03-14