Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVIETTRINGAR, DOSOR, CIGARETTETUI, ASKFAT, silver, 1900-tal, vikt ca 200 g
Gravyr, slitage, en doa med skadat lock
368609
2016-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här