Dosor askfat silver

Dosor askfat silver
Dosor askfat silver
Dosor askfat silver
Dosor askfat silver
Dosor askfat silver
Dosor askfat silver
Dosor askfat silver
Dosor askfat silver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVIETTRINGAR, DOSOR, CIGARETTETUI, ASKFAT, silver, 1900-tal, vikt ca 200 g

Gravyr, slitage, en doa med skadat lock

368609

2016-03-14