Porslinsfiguriner 2 st Meissen

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURINER, 2 st., porslin, Meissen 1800-tal, sittande gosse respektive flicka med druvklasar, polykrom bemålning, höjd 11 cm

Skador, lagningar

368621

2016-03-24