Porslinsfigurin Frankenthal

Porslinsfigurin Frankenthal
Porslinsfigurin Frankenthal
Porslinsfigurin Frankenthal
Porslinsfigurin Frankenthal
Porslinsfigurin Frankenthal
Porslinsfigurin Frankenthal
Porslinsfigurin Frankenthal
Porslinsfigurin Frankenthal
Porslinsfigurin Frankenthal
Porslinsfigurin Frankenthal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, porslin, Frankenthal, 17/1800-tal, stående ung man med en säck på ryggen, polykrom bemålning, höjd 20,5 cm

Skador, lagningar

368624

2016-03-24