Porslinsfigurin stående gosse

Porslinsfigurin stående gosse
Porslinsfigurin stående gosse
Porslinsfigurin stående gosse
Porslinsfigurin stående gosse
Porslinsfigurin stående gosse
Porslinsfigurin stående gosse
Porslinsfigurin stående gosse
Porslinsfigurin stående gosse

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, porslin, märkt C., stående gosse med hatt, polykrom bemålning, höjd 12,5 cm

skador lagningar

368625

2016-03-24