Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KALKAR, 5 st., SUPKOPP, silver, 1800-talets första hälft, delvis förgyllda, höjd kalkarna 11-12 cm, supkoppens höjd 4,2 cm, total vikt ca 238 g
Omfatande skador
368637
2016-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här