Kalkar 5 st supkopp silver

Kalkar 5 st supkopp silver
Kalkar 5 st supkopp silver
Kalkar 5 st supkopp silver
Kalkar 5 st supkopp silver
Kalkar 5 st supkopp silver
Kalkar 5 st supkopp silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KALKAR, 5 st., SUPKOPP, silver, 1800-talets första hälft, delvis förgyllda, höjd kalkarna 11-12 cm, supkoppens höjd 4,2 cm, total vikt ca 238 g

Omfatande skador

368637

2016-03-24