Soffa Göran Malmvall

Soffa Göran Malmvall
Soffa Göran Malmvall
Soffa Göran Malmvall
Soffa Göran Malmvall
Soffa Göran Malmvall
Soffa Göran Malmvall
Soffa Göran Malmvall
Soffa Göran Malmvall
Soffa Göran Malmvall
Soffa Göran Malmvall

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GÖRAN MALMVALL, soffa, för Svensk Fur, 1900-talets mitt, sportstugemöbel, furu, längd ca 108 cm

Kuntoraportti

Ytskador, ngt ostadig

368645

Päivämäärä:

2016-03-14