Soffa Göran Malmvall
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GÖRAN MALMVALL, soffa, för Svensk Fur, 1900-talets mitt, sportstugemöbel, furu, längd ca 108 cm
Kuntoraportti
Ytskador, ngt ostadig
368645
Päivämäärä:
2016-03-14