Nålfat 6 st, dosor 1 par, dosa 4 supkoppar
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NÅLFAT, 6 st., DOSOR, 1 par, SUPKOPPAR, 4 st., SERVETTRINGAR, 2 st., silver, mestadels 1800-tal, runda dosormed trycklock av E. G. Öström, Gävle 1857, total vikt ca 295 g
Bucklor, slitage
368647
2016-03-24