Armring sterlingsilver

Armring sterlingsilver
Armring sterlingsilver
Armring sterlingsilver
Armring sterlingsilver
Armring sterlingsilver
Armring sterlingsilver
Armring sterlingsilver
Armring sterlingsilver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMRING, sterlingsilver, öppen skena, dekor med påklippta olika formationer, stämplad HMJ, möjligen Henry Marius Jacobsen, Köpenhamn 1960-tal, vikt ca 55,5 g

368657

2016-03-19