Klubbat för:
800 SEK
1 200 SEK
PHILIPPE-MARIE PICARD (1915-1997): "Sur les bords de la gardtemps", signerad Ph M Picard, märkt a tergo 1-53 B, olja på duk, ca 30 x 54 cm
368663
2016-03-14