Picard oljemålning

Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

1 200 SEK

PHILIPPE-MARIE PICARD (1915-1997): "Sur les bords de la gardtemps", signerad Ph M Picard, märkt a tergo 1-53 B, olja på duk, ca 30 x 54 cm

368663

2016-03-14