Torsten Esbjörnsson olja

Torsten Esbjörnsson olja
Torsten Esbjörnsson olja
Torsten Esbjörnsson olja
Torsten Esbjörnsson olja

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

TORSTEN ESBJÖRNSSON (1925-2012): Komposition, signerad och daterad Torsten Esbjörnsson 1991, olja på duk, 195x195 cm

368703

2016-03-15