Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
TORSTEN ESBJÖRNSSON (1925-2012): Komposition, signerad och daterad Torsten Esbjörnsson 1991, olja på duk, 195x195 cm
368703
2016-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här