Edvin Ollers pastell

Edvin Ollers pastell
Edvin Ollers pastell
Edvin Ollers pastell
Edvin Ollers pastell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959): Stilleben, signerad och daterad E. Ollers Paris 1930?, pastell, 14x19 cm

368707

2016-03-14