Skål tallrikar Japan

Skål tallrikar Japan
Skål tallrikar Japan
Skål tallrikar Japan
Skål tallrikar Japan
Skål tallrikar Japan
Skål tallrikar Japan

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, TALLRIKAR, 9 st, porslin, Japan, 1800-tal, dekor i imarifärger

Enstaka nagg och sprickor

368709

2016-03-14