Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KLAFFBORD, 1900-talets första hälft, ek, med intarsia, med texten "Där rider en konge" höjd 58, 45 x 60, klaffarna 32 cm
Smärre fanérskador
368712
2016-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här