Curt Hillfon

Curt Hillfon
Curt Hillfon
Curt Hillfon
Curt Hillfon

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CURT HILLFON (född 1943): Komposition, signerad Curt Hillfon, olja på duk, 160x130 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Skador, slitage

368717

2016-03-17