Skänkstop och ljusstake i tenn

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÄNKSTOP, LJUSSTAKE, tenn, 1800-tal, höjd ca 21-22 cm

Skador

368728

2016-03-14