Skänkstop och ljusstake i tenn
2016-03-14
368728
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÄNKSTOP, LJUSSTAKE, tenn, 1800-tal, höjd ca 21-22 cm
Skador