Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets slut, valnöt, rotfanér, höjd 238, 102 x 46 cm, nyckel medföljer
Bruksslitage
368729
2016-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här