Francis Crociani

Francis Crociani
Francis Crociani
Francis Crociani
Francis Crociani
Francis Crociani
Francis Crociani

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANCIS CROCIANI (1900-tal): Stilleben med frukter och blommor, signerad och daterad -63, olja på duk, ca 64x99 cm

368735

2016-03-14